انتخاب دوره مناسی

اگر در انتخاب دورهٔ خود تردید دارید و نمی‌دانید کدام دوره برای شما مناسب است، لطفا راهنمای پایین را بخوانید.

دسترسی سریع:
دوره‌های رایگان
محصولات دانلودی
مدرسهٔ آنلاین
کلاس‌‌های گروهی همزمان

دوره‌های رایگان

به منظور اینکه همهٔ فارسی زبانان در سرتاسر دنیا بتوانند به محتوای آموزشی دسترسی داشته باشند، ما دوره‌های مختلفی را در یوتوب و در اینستاگرام در اختیار شما قرار دادیم که می‌توانید از آن استفاده کنید. اما از کجا شروع کنید؟

برای شروع دورهٔ ۹۰ روزهٔ مکالمه در یوتوب رو ببینید. بهتر هست هر وقت ۸۰ درصد یک درس را متوجه شدید به روز بعد بروید، دقت داشته باشید که پاسخ‌های پرسش‌هایی که به صورت شفاهی از شما پرسیده می‌شود را بدهید، سعی کنید دیالوگ‌ها را حفظ کنید و کمی آن‌ها تغییر دهید، نوشتن دیالوگ‌ها به شما می‌تواند کمک کند.

دورهٔ ۹۰ روزهٔ مکالمهٔ یوتوب

بعد از دورهٔ مکالمه، یا همزمان با آن می‌توانید یک درس از کتاب تاکسی ۱ و یک درس گرامری از کتاب گرامر پروگرسیو را در هفته بخوانید.

درس اول کتاب تاکسی ۱ در اینستاگرام

درس ۱ کتاب گرامر پروگرسیو ۱

اگر این دوره‌ها را تکمیل کردید، می‌توانید سراغ باقی دوره‌ها بروید که بهترینشان دورهٔ مکالمات کاربردی برای سطح A2-B1 بر روی یوتوب است.

دورهٔ مکالمات کاربردی سطح A2-B1

دوره‌های خریدنی

محصولات دانلودی

اگر دوست دارید دوره‌های آموزشی را همیشه در اختیار داشته باشید و حتی بدون اینترنت از آنها استفاده کنید، می‌توانید از محصولات دانلودی استفاده کنید. فرق محصولات دانلودی با مدرسهٔ آنلاین این است که در محصولات آنلاین شما هیچ گونه پشتیبانی دریافت نمی‌کنید و فقط بصورت خودآموز از این دوره‌ها می‌توانید استفاده کنید.

دورهٔ مکالمه ۹۰ روزه برای سطح مبتدی (A1)

این دوره همان دوره‌ای است که روی یوتوب در اختیار شما است. با این تفاوت که همه رو بصورت یکجا می‌تونید دانلود کنید و فایل‌ها به صورت صوتی هستند یعنی همه جا می‌توانید به آن‌ها گوش بدید. متن دیالوگ‌ها هم در دسترس هستند.

خرید دورهٔ مکالمهٔ ۹۰ روزه

دورهٔ آموزش صوتی Taxi 1 & 2 برای سطح مبتدی یک و سطح مبتدی دو (A1, A2)

این دوره هم آموزش فرانسه برای هر چهار مهارت‌ (حرف زدن، نوشتن، خواندن و گوش دادن) از ابتداست که در اینجا می‌تونید بصورت یکجا و صوتی همگی را دانلود کنید. این دوره به فارسی توضیح داده میشود. دورهٔ مکالمه ۹۰ روزه مکمل خوبی برای این دوره است.

خرید دورهٔ تاکسی ۱

خرید دورهٔ تاکسی ۲

آموزش ویدئویی کتاب Version original 1 & 2 برای سطح مبتدی یک و مبتدی دو (A1 و A2)

این دوره همانند تاکسی ۱ و ۲ برای سطح مبتدی A1 و A2 طراحی شده و شما می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. تفاوت این دوره با دورهٔ تاکسی در این نکته است که اولا این دوره نسبت به تاکسی جدیدتر است، محتوای آن تصویری است و توضیح دروس به زبان فرانسه و با زیرنویس فارسی است. البته برای مطالب گرامری توضیحات کاملا به زبان فارسی است.

خرید دورهٔ Version Originale 1 سطح A1

خرید دورهٔ Version Originale 2 سطح A2

دورهٔ گرامر پروگرسیو سطح مبتدی (A1, A2)

این دوره به صورت تخصصی به گرامر می‌پردازد و کتاب گرامر پروگرسیو را همراه با حل تمارین توضیح می‌دهد. این دوره مکمل خوبی برای دوره‌های Taxi و Version Original است.

خرید کتاب گرامر پروگرسیو

مدرسهٔ آنلاین فرانسه‌گرام

اگر می‌خواهید تجربه‌ای تمام‌عیار از آموزش آنلاین غیرهمزمان داشته باشید، می‌توانید مدرسهٔ آنلاین فرانسه‌گرام را انتخاب کنید. این دوره‌ها بر اساس همان ویدئوهای دورهٔ Version Original است با این تفاوت که هر ترم به ۸ جلسه تقسیم شده که برای هر جلسه شما ویدئوها را می‌بینید، سپس باید به یک آزمونک پاسخ دهید و در آخر تکالیف خود را انجام دهید که توسط معلم‌ همراه شما تصحیح خواهد شد. شما از طریق ایمیل می‌توانید به معلم همراه خود دسترسی داشته باشید تا در صورت نیاز پرسش‌های خود را مطرح کنید. این مدرسه محدودیت زمانی و مکانی ندارد و می‌توانید هر زمان که خواستید شروع به آموزش کنید و حداکثر تا ۹۰ روز این دوره را به پایان برسانید.

ثبت‌نام در مدرسهٔ آنلاین فرانسه‌گرام

کلاس‌های گروهی همزمان آنلاین

این کلاس‌ها به صورت آنلاین و همزمان و در زمان مشخصی در هفته برای سطوح مشخص برگزار می‌شود که بر دو نوع هستند. کلاس‌های فرانسهٔ عمومی و کلاس‌های مکالمه. برای اطلاعات بیشتر از زمان شروع، سطوح مجدد و رزرو کلاس‌ها به شمارهٔ ۰۹۱۹۳۲۴۴۴۱۵ در واتس‌اپ پیام دهید.