کلاس پلاک ۳۷

La classe 37

Cours de conversation avec Mostafa SHALCHI

#motivation

#convivialité

#créativité

#simplicité

#cohésion

#ouverture

20

ساعت

10

جلسه

450

هزار تومان

کلاس پلاک ۳۷
ردیفسطحروز و ساعت کلاستاریخ پایانتاریخ شروع کلاس بعدی
1A2سه‌شنبه‌ها ۱۸-۲۰1398/08/281398/09/05
2B1چهارشنبه‌ها ۱۸-۲۰1398/08/291397/09/06
3B2پنجشنبه‌ها ۱۱-۱۳1398/09/211398/09/28
4A2پنجشبه‌ها ۱۴-۱۶1398/10/191398/10/26
5B1پنجشبه‌ها ۱۷-۱۹1398/07/191398/07/26

نظرات زبان‌آموزان

مصطفی شالچی با عشقی که به کارش داره باعث شد تا تو ۳۵ سالگی هم یادگیری زبان برای من لذت‌بخش و دوست‌داشتنی باشه. کلاس پلاک ۳۷ برای من که چند سال پیش کمی فرانسه رو به روش‌های معمول و در کلاس‌های معمول یاد گرفته بودم، پلی بود بین یادگیری تئوری و استفاده عملی از زبان. توصیه می‌کنم امتحانش کنید!

ایلیا وکیلیمدیر فنی

از خوش‌شانسی‌های من به عنوان یک زبان‌آموز این بود که در اولین قدم‌های آموزش موفق شدم کلاس‌ مصطفی شالچی رو تجربه کنم. مهم‌ترین تفاوت این کلاس با کلاس‌های دیگه در یک چیز خلاصه می‌شد: همون‌قدر که شاگرد‌ها مشتاق یادگیری بودند استاد هم مشتاق یاد دادن و آموزش بود و از این کار لذت می‌برد. به همین دلیل برعکس‌ اکثر کلاس‌های دیگه سر کلاس با فضایی خشک و رسمی مواجه نمی‌ّشدیم و همیشه با ایده‌های جدیدی غافلگیر می‌ّشدیم که کمک می‌کرد درس‌ها رو خوب متوجه بشیم و برای یادگیری‌شون مشتاق‌تر بشیم. همین نکته باعث شد بعد از رسیدن به سطح B2 و تجربه‌ی کلاس‌ها و استادهای متعدد تصمیم بگیرم دوباره در کلاس‌های مصطفی شالچی شرکت کنم تا هم خاطره‌ی جذاب اولین ماه‌های آموزش‌ زنده بشه و هم این بار در فضایی حرفه‌ای‌تر و با برنامه‌هایی هدفمند‌تر سطح زبان فرانسه‌ام رو بالا ببرم و مطمئن باشم در مسیری که انتخاب کردم زودتر به نتیجه می‌رسم

یحیی نظنزیروزنامه‌نگار و منتقد سینما

من برای مهاجرت به کانادا فقط یه مدرک b2 فرانسه نیاز دارم. از وقتی کلاس شمارو اومدم خودتون به چشم پیشرفت منو دیدید. با اینکه شش ماه از زبان فاصله گرفته بودم ولی با طرز تدریس شما و محیط شاد و خوب کلاس، سریع اوضاع زبانم رو به راه شد. مرسی بابت همه چیز.
تا مدرک b2 فقط با شماا

نیلوفر سهرابیحسابدار

به نظر من نکته مثبت بارز کلاس اینه که جدی نیست و قید و بند نداره، یعنی زبان رو یواش یواش زندگی می‌کنیم و من این رو دوست دارم.

پرگل پناهیمعاون بیمه‌های کشتی و هواپیما

من شاید تمام موسسات آموزش زبان فرانسه رو تست کردم.اما توی هیچکدومشون اون چیزی که نیاز بود رو بدست نیاوردم الی کلاسهای شما.دیگه واقعا داشتم از اینکه به نتیجه دلخواخم برسم ناامید میشد.اما خوشبختانه با شروع کلاس کنوقساسیون دوباره انگیزه کافی و حس نتیجه بخش بودن تلاشم رو دوباره بدست اوردم.به نظرم صمیمیت کلاس،ارائه نکات ضروری و همینطور رفع مشکلات هرکدوم از بچه ها به صورت اختصاصی عوامل اصلی مفید بودن کلاسه بازم تشکر.

آرمین سهرابیمشاور صنایع

من قبلا با استاد شالچی کلاس داشتم و با نوع تدریس ایشون آشنا بودم و برای تکمیل کردن زبان فرانسه ام تصمیم گرفتم با ایشون ادامه بدم بنابراین به کلاس پلاک ۳۷ رفتم و با یک نوع جدید آموزش آشنا شدم که بسیار جذاب تر از تمام موسسات آموزشی زبانی بود که رفته بودم.
در ارتباط با کلاس پلاک ۳۷ باید بگم که یک کلاس با محیط گرم و دوستانه خارج از قید و بند دیگر موسسات آموزشی و با روش های خاص آموزشی استاد شالچی و ارائه نکات ضروری برای بهتر صحبت کردن.

کاوه صابرپورمدیر اجرایی

جذب کردن زبان‌آموزی که خودش مدرس زبان هم هست، کار راحتی نیست، ولی خب کلاس‌ پلاک ۳۷ هم یه کلاس «معمولی» نیست؛ یه فضای گرم و دوستانه‌ست برای گپ زدن از هر دری، یاد گرفتن چیزای جدید (که لزوماً هم با زبان مرتبط نیستن) و غرق شدن توی انواع و اقسام بازی‌های جذاب، تا اندازه‌ای که حساب زمان از دستمون در می‌ره… و البته که تنها ابزار ارتباطی توی تمام طول کلاس، زبان فرانسه‌ست!

آذین کاظمیمدرس و مترجم زبان انگلیسی

برای رزرو کلاس با ما تماس بگیرید

3 + 0 = ?

WhatsApp chat